Opublikowano 22.07.2022 20:08
Wiktor Zin to wyjątkowa postać, którego kreskę kojarzy wielu dorosłych Polaków. Niejeden też pamięta program telewizyjny „Piórkiem i węglem”, podczas którego prowadzący opowiadał o sztuce i historii, tworząc przy tym z niezwykłą gracją w kilka chwil wyjątkowe rysunki polskich pejzaży i starych budowli. Opowiadał o nich ze znawstwem i z zapałem, rysując węglem sylwety budynków i detale architektoniczne. Wiadomo też, że na tym nie kończyły się plastyczne pasje prof. Zina. Obrazy i rysunki pokazywane były na wystawach za życia autora i po jego śmierci. Na naszej wystawie będzie można obejrzeć ponad 30 prac artysty. Są to dzieła wykonane wę...
Opublikowano 06.08.2022 14:02
Już 6 sierpnia (sobota) o godzinie 18.00 zapraszamy do Amfiteatru Miejskiego na koncert przebojów światowych i operetkowych w wykonaniu znanych i lubianych artystów: Bartosza Kuczyka, Mariusza Ruty i Emilii Zielińskiej. Podczas koncertu wystąpią dzieci - uczestnicy letnich warsztatów baletowych - wraz z tancerką z Teatru Narodowego w Kijowie, Mariną Ostapei. Zaprezentowany zostanie specjalnie przygotowany program musicalowo – baletowy. Nędzie to podróż po Krainie Magii jako podsumowanie letnich warsztatów artystycznych pod kierunkiem tancerki.
Opublikowano 14.08.2022 21:09
MIEJSKI DOM KULTURY W WĄGROWCU zaprasza serdecznie na VI Wągrowiecką Biesiadę Szlagierową. Już 14 sierpnia o godz. 18:00 w Amfiteatrze Miejskim zagrają znani i lubiani muzycy: Jacek Silski oraz Wesoła Biesiada! Całą biesiadę poprowadzi Aniela z Podlasia. Wstęp na to wydarzenie jest wolny - bawmy się wszyscy razem przy skocznej i tanecznej muzyce! DO ZOBACZENIA!
Opublikowano 23.08.2022 19:07
Miejski Dom Kultury w Wągrowcu prezentuje Małą Scenę MDK - cykl koncertów artystów, którzy umilą letnie wieczory mieszkańcom naszego miasta. 23 sierpnia o godzinie 20:00 przed budynkiem MDK zapraszamy do wspólnej zabawy razem z Claire Kelly - piosenkarką i autorką tekstów prosto z Nashville w Stanach Zjedniczonych! Nasz gość podzieli się z Wami pięknymi utworami i historiami, które miło będzie wysłuchać na zbliżające się zakończenie wakacji. Do zobaczenia!
Opublikowano 12.11.2022 08:08
Miejski Dom Kultury w Wągrowcu serdecznie zaprasza na Koncert Andrzeja Grabowskiego z towarzyszeniem Piotra Krakowskiego! Wydarzenie odbędzie się 12 listopada o godzinie 19:00! Bilety w cenie 60 zł już w sprzedaży!   Andrzej Grabowski – wybitny aktor teatralny I filmowy oraz kabareciarz, śpiewa teraz w zupełnie innym wydaniu. Na naszym koncercie poznacie Państwo dwie twarze tego artysty. Pierwszą, komediową – obecną w piosenkach takich jak "Plaża" czy "Zróbmy grilla", gdzie Grabowski ironizuje na temat narodowych wad Polaków; a także tę drugą, poważniejszą, która odsłania Andrzeja Grabowskie...

Miejski Dom Kultury zaprasza: KONCERT ANDRZEJA GRABOWSKIEGO Z TOWARZYSZENIEM PIOTRA KRAKOWSKIEGO