Wynajem sali kinowej
Opublikowano 03.08.2022 10:10

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu dysponuje dużą salą, która w swoim pełnym obłożeniu pomieści 244 osoby. Sala wyposażona jest w duży ekran kinowy, drewnianą scenę, na deskach której gościliśmy znanych i lubianych aktorów teatralnych, kabareciarzy i standuperów. Sala wykorzystywana jest również na uroczyste gale odbywające się w mieście. Sala posiada dobry system nagłośnieniowy, oferujemy również dodatkowo usługę obsługi technicznej wydarzenia.

 

Chcesz wynająć salę kinową na swoje wydarzenie?

Skontaktuj się:

kultura@mdkwagrowiec.pl

tel. 67 26 20 545 wew.23

 

Plakatowanie

Aby rozreklamować swoje usługi bądź organizowane wydarzenie zachęcamy do skorzystania z usługi plakatowania. Administrujemy ponad 20 punktami informacyjnymi w przestrzeni miasta Wągrowiec. Na słupach i tablicach umieszczonych przy każdym większym osiedlu oraz przy najbardziej strategicznych miejscach w mieście co tydzień rozwieszamy informacje o bieżących wydarzeniach. Plakaty przygotowywane są w formacie A4 i A3.

Chcesz skorzystać z usługi plakatowania?

Skontaktuj się:

tel. 67 26 20 545 wew. 23

 

Wynajem Galerii MDK
Opublikowano 03.08.2022 17:05

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu dysponuje pomieszczeniem przystosowanym jako Galeria - tutaj odbywają się wystawy artystyczne i spotkania autorskie. Sala wykorzystywana jest również na spotkania konferencyjne, prelekcje, zorganizowane spotkania klubów i firm. Sala posiada dobry system nagłośnieniowy, wysuwany ekran kompatybilny z projektorem. Do dyspozycji najemcy jest również mikrofon - oferujemy również dodatkowo usługę obsługi technicznej wydarzenia. Na użytek uczestników spotkań są również stoły i krzesła, które przy wcześniejszym zgłoszeniu dostosujemy do potrzeb wydarzenia.

 

Chcesz wynająć Galerię MDK na swoje wydarzenie?

Skontaktuj się:

kultura@mdkwagrowiec.pl

tel. 67 26 20 545 wew.23

 

 

Wynajem Amfiteatru Miejskiego
Opublikowano 03.08.2022 19:07

Obiektem, którym zarządza Miiejski Dom Kultury jest również Amfiteatr Miejski zlokalizowany przy ulicy Kościuszki. Scena ta przeznaczona jest na otwarte, plenerowe koncerty, występy kabaretowe, ale także na wydarzenia biletowane (istnieje możliwość najmu powierzchni).

 

Chcesz wynająć Amfiteatr Miejski na sowje wydarzenie?

Skontaktuj się:

kultura@mdkwagrowiec.pl

tel. 67 26 20 545 wew.23

fot. Latający Wągrowiec

Miejski Dom Kultury zaprasza: KONCERT ANDRZEJA GRABOWSKIEGO Z TOWARZYSZENIEM PIOTRA KRAKOWSKIEGO