Konkurs Plastyczny "Moja flaga - moje barwy"
Opublikowano 08.04.2024 14:02

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym "Moja Flaga - Moje Barwy".
Celem konkursu jest umożliwienie dzieciom prezentacji ich umiejętności plastycznych oraz wyrażenia wrażliwości artystycznej związanej z obchodami Dnia Flagi.

Warunki uczestnictwa:

• Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych z Wągrowca.

• Prace będą oceniane w jednej, zbiorczej kategorii.

• Dopuszczalne są różnorodne techniki plastyczne: kredki, farbki, wycinanki, collage, lub grafika komputerowa, jednakże format A4 w układzie poziomym jest obowiązkowy.

• Każdy uczestnik może dostarczyć jedną pracę wykonaną samodzielnie, która musi zawierać motyw biało-czerwony lub polski symbol narodowy.

• Prace należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu najpóźniej do 22 kwietnia 2024 roku.

• Wymagana jest również metryczka z danymi uczestnika oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestnika.

Rozstrzygnięcie konkursu:

• Prace zostaną udostępnione w mediach społecznościowych Miejskiego Domu Kultury na portalu Facebook i poddane głosowaniu internetowemu.

• Głosowanie odbędzie się od 24 kwietnia do 26 kwietnia 2024 roku.

• Najbardziej popularna praca zostanie opublikowana jako zdjęcie w tle fanpage'u Miejskiego Domu Kultury na czas trwania obchodów świąt majowych.

• Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 27 kwietnia 2024 roku.

• Wręczenie dyplomów pamiątkowych odbędzie się 4 maja o godzinie 16:30 pod Urzędem Miejskim w Wągrowcu.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie i wyrażenia swoich barw!

zgoda + obowiązek informacyjny Moja Flaga Moje Barwy.pdf pobierz
Regulamin konkursu plastycznego MOJA FLAGA - MOJE BARWY.pdf pobierz