SMS z Kulturą

 

LINK DO ZAPISANIA SIĘ DO SMS-a Z KULTURĄ:
https://ssl.smsapi.pl/apps/newsletter_sms/index/6437E0283463356613F3513E

 
Zapraszamy na spektakl teatralny!

 

Już niedługo - 31 maja o godz. 18:30 z okazji zbliżającego się  Dnia Matki  - na scenie w Wągrowcu zagoszczą znani i lubiani aktorzy, którzy umilą Wam wieczór sztuką teatralną DEKORATOR.

Bilety już w sprzedaży! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Walter jest malarzem pokojowym, choć po cichu marzy o zostaniu profesjonalnym aktorem. Przy tym ma tendencje do ubarwiania prozy życia. Dlatego przedstawia się swojej chlebodawczyni Marcii jako „dekorator“. Pan gaduła będzie miał się czym wykazać – wkrótce uratuje damę w opałach, a przynajmniej jej małżeństwo...

"DEKORATOR" to nowa produkcja twórców hitu "Rubinowe gody". Tym razem jednak mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na rasową, brytyjską farsę, w której ścierają się emocje, charaktery, a napięcie rośnie od pierwszego trzaśnięcia drzwiami!

 

 

DZIEŃ DZIECKA Z KULTURĄ!

Dzień Dziecka to ten dzień w roku, który daje najmłodszym ogrom radości – i to we wszystich postaciach! Opiekunowie przymykają oko na słodkie szaleństwa swoich milusińskich. W tym roku również będziemy hucznie obchodzić Dzień Dziecka!

3 czerwca od godziny 14:00 w Parku 600 – lecia przy ulicy Kasprowicza zagwarantujemy Wam mnóstwo atrakcji. Oprócz tradycyjnych występów artystycznych, stoisk handlowych i gastronomicznych będzie okazja spotkać się z wągrowieckimi policjantami i strażakami, odwiedzi nas również przesympatyczny pies Charlie! Na wielbicieli aktywności czekają wyzwania sportowe, Bieg Kolorów HOLI, QR – owe podchody, gra w chińczyka, zabawy z chustą, malowanie twarzy i tatuaże. W tym dniu będzie jeździć także turystyczna kolejka!

Wstęp na całe wydarzenie jest wolny.

SPĘDŹMY WSPÓLNIE TEN WYJĄTKOWY CZAS!

 

 

Plenerowa wystawa fotograficzna "RÓŻNE OBLICZA PIĘKNA. CO ROBIĄ KOBIETY ŻEBY SIĘ PODOBAĆ" Elżbiety Dzikowskiej

Miejski Dom Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa na plenerową wystawę fotograficzną "RÓŻNE OBLICZA PIĘKNA. CO ROBIĄ KOBIETY ŻEBY SIĘ PODOBAĆ" Elżbiety Dzikowskiej.
Wernisaż wystawy odbędzie się 19 czerwca o godz. 18:00 w Parku Miejskim przy Amfiteatrze Miejskim w Wągrowcu.

 

 

DNI WĄGROWCA 2023 - KONCERT BRYSKIEJ

Mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczne Dni Wągrowca - już tradycyjnie pod imieniny patrona naszego miasta Jakuba - spędzimy z BRYSKĄ!
 
Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory. 

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta.

Koncert BRYSKIEJ poprzedzi występ pochodzącej z Wągrowca Marty Jastrząbek z zespołem.

Zapraszamy Was do Amfiteatru Miejskiego w niedzielę - 23 lipca - od godz. 18:30.

Na wydarzenie obowiązują bilety, które są już dostępne w kasie Kina MDK oraz w systemie sprzedaży online Bilety24.pl

Wejściówkę będzie można nabyć również w dzień koncertu w Amfiteatrze Miejskim.

 

 

Zapraszamy na koncert!

 

17 września o 17:00 - na scenie w Wągrowcu zagości Śpiewająca Rodzina Kaczmarek dzięki której znajdziemy się "W Krainie Melodii"

"W krainie melodii" to koncert jedynej w Polsce rodziny śpiewającej muzykę klasyczną. W wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek usłyszycie Państwo najpiękniejsze melodie z operetki min. W rytm walczyka, Co się dzieje, Oszaleję, Usta milczą, Dusza śpiewa, Graj cyganie oraz przeboje musicalowe jak: Śnić sen, Gdybym był Bogaczem, Przetańczyć całą nocą, a także piękne standardy muzyki rozrywkowej, piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Poula Anki czy Luisa Armstronga.

Iwona (sopran), Piotr (tenor), Adam (baryton) i Wojciech (baryton) przeniosą Państwa do krainy melodii, gdzie czekają na was niesamowite doznania emocjonalne. Piękna muzyka i wspaniałe głosy sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór.

Bilety już w sprzedaży! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
 
 
 
 

Café Bodo - Zapraszamy na sentymentalny koncert!

Warszawska kawiarenka przy ulicy Foksal 17 była pomysłem legendarnego polskiego śpiewaka i doprawdy posiada wyjątkową atmosferę – przenosi w czasy wypełnione muzyką, dowcipem, elegancją. Bywają tam polskie znakomitości, gra orkiestra, a my jesteśmy świadkami spotkania samego Eugeniusza Bodo z Hanką Ordonówną. Nie tylko śpiewają swoje największe przeboje tamtego okresu, m.in. „Całuję twoją dłoń, madame”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Na pierwszy znak”, ale także rozmawiają, przekomarzają się, dowcipkują. Wszystko to przy zapachu kawy, wśród szali boa, kapeluszy i fraków 
 
7 października na deskach naszej sceny zagramy muzyczne widowisko Café Bodo.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE - BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!
 
W rolach głównych wystąpią Tadeusz Seibert (finalista 10. edycji The Voice of Poland) oraz Emilia Czekała. Sentymentalne dźwięki dostarczy publiczności Zespół Kameralny Orkiestry Symfoników Bydgoskich.

 

 

 

 
 
 
 

Miejski Dom Kultury zaprasza: DNI WĄGROWCA 2023 - KONCERT BRYSKIEJ