SMS z Kulturą

 

LINK DO ZAPISANIA SIĘ DO SMS-a Z KULTURĄ:
https://ssl.smsapi.pl/apps/newsletter_sms/index/6437E0283463356613F3513E

 

 

Rozpoczynamy nabór na sekcje!
---> dowiedz się więcej, mając wszystkie propozycje w jednym miejscu! ZAJĘCIOWNIK 2023/2024
 
 
Zapraszamy na koncert!

17 września o 17:00 - na scenie w Wągrowcu zagości Śpiewająca Rodzina Kaczmarek dzięki której znajdziemy się "W Krainie Melodii"

"W krainie melodii" to koncert jedynej w Polsce rodziny śpiewającej muzykę klasyczną. W wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarek usłyszycie Państwo najpiękniejsze melodie z operetki min. W rytm walczyka, Co się dzieje, Oszaleję, Usta milczą, Dusza śpiewa, Graj cyganie oraz przeboje musicalowe jak: Śnić sen, Gdybym był Bogaczem, Przetańczyć całą nocą, a także piękne standardy muzyki rozrywkowej, piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Poula Anki czy Luisa Armstronga.

Iwona (sopran), Piotr (tenor), Adam (baryton) i Wojciech (baryton) przeniosą Państwa do krainy melodii, gdzie czekają na was niesamowite doznania emocjonalne. Piękna muzyka i wspaniałe głosy sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór.

Bilety już w sprzedaży! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
 
 
 
Koncert Bądź sobą i spełniaj marzenia
Razem z Fundacją Wiedzieć Jak zapraszamy na nieszablonowe wydarzenie muzyczne – koncert Bądź sobą i spełniaj marzenia. Oprócz dawki muzyki od Jacoba A i Mezo spotkamy się z osobami z Wągrowca i okolic, które opowiedzą o swojej drodze do spełnienia marzeń! Gośćmi wydarzenia będą: Dariusz Nikiel, Dagmara Kosińska, Aleksandra Karczewska oraz grupa taneczna High Heels. W trakcie wieczoru będzie można zobaczyć i zakupić prace lokalnych artystów, spróbować przysmaków miejscowych restauratorów, a także poznać ofertę wystawców propagujących zdrowy styl życia – wszystko w cenie biletu. Bilety już dostępne w kasie Kina MDK oraz w systemie sprzedaży online Bilety24.pl w cenie 39 zł. Do zobaczenia w dużej sali 10 października o godzinie 17:00!
 
 
 
 

Café Bodo - Zapraszamy na sentymentalny koncert!

Warszawska kawiarenka przy ulicy Foksal 17 była pomysłem legendarnego polskiego śpiewaka i doprawdy posiada wyjątkową atmosferę – przenosi w czasy wypełnione muzyką, dowcipem, elegancją. Bywają tam polskie znakomitości, gra orkiestra, a my jesteśmy świadkami spotkania samego Eugeniusza Bodo z Hanką Ordonówną. Nie tylko śpiewają swoje największe przeboje tamtego okresu, m.in. „Całuję twoją dłoń, madame”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Na pierwszy znak”, ale także rozmawiają, przekomarzają się, dowcipkują. Wszystko to przy zapachu kawy, wśród szali boa, kapeluszy i fraków 
 
7 października na deskach naszej sceny zagramy muzyczne widowisko Café Bodo.
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE - BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!
 
W rolach głównych wystąpią Tadeusz Seibert (finalista 10. edycji The Voice of Poland) oraz Emilia Czekała. Sentymentalne dźwięki dostarczy publiczności Zespół Kameralny Orkiestry Symfoników Bydgoskich.

 

 

 

 
 
 
 

Miejski Dom Kultury zaprasza: Café Bodo