WARSZTATY WIELKANOCNE 2024 „MOJE JAJKO FABERGE” dla Dzieci i Młodzieży w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu
Opublikowano 02.02.2024 11:11

Z radością informujemy, że Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zaprasza na tegoroczne warsztaty wielkanocne, które odbędą się w dniach 04.03 – 20.03.2024r. Wydarzenie będzie pełne kreatywności, zabawy i nauki związanej z tradycją jajka Faberge, stanowiącego niegdyś wyjątkowy prezent dla carów.

Oferta:

1. Warsztat dla przedszkolaków - warsztat dla najmłodszych uczestników pozwoli dzieciom odkrywać swoje wartości i tworzyć unikalne jajka Faberge podczas zabawy związanej z tematem "Co jest dla mnie ważne?". Dodatkowo, dzieci będą miały okazję uczestniczyć w poszukiwaniu skarbów zgubionych przez Zajączka Kulturusia.

2. Warsztaty dla uczniów szkół podstawowych - fascynującą podróż przez historię jajka Faberge. Uczniowie będą mieli okazję ozdabiać jajko zarówno od wewnątrz, wyrażając swoje wnętrze i cenne wartości, jak i na zewnątrz, tworząc niepowtarzalne dzieło sztuki. Dodatkowo, jako niespodziankę, dzieci będą zaangażowane w poszukiwania skarbu Zajączka Kulturusia.

W tegorocznej edycji skupimy się na wartościach rodzinnych i przyjaźni, zachęcając uczestników do tworzenia personalizowanych jajek Faberge dla najbliższych, takich jak rodzice, dziadkowie czy przyjaciele. Poprzez artystyczne ozdabianie jajek, dzieci będą miały okazję wyrazić to, co dla nich jest naprawdę ważne i cenne, np. uśmiech, miłość oraz relacje z przyjaciółmi.

Cena Warsztatu : 18 zł / osobę*

Czas trwania : 45 min**
Miejsce : Galeria Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu

* Grupa może liczyć jednorazowo 40 dzieci.
** Warsztaty będą organizowane od poniedziałku do piątku, w terminie od 04.03 do 20.03.2024r., do południa

Uwaga:
Możliwość połączenia warsztatów z filmem dla Dzieci i Młodzieży.

Seanse filmowe dla przedszkoli:

„Basia 1” – czas trwania: 45 min,, koszt: 12 zł

„Basia 2” – czas trwania: 45 min,, koszt: 12 zł

„Po prostu super” – czas trwania: 76 min, wiek: 6+, koszt: 15 zł

Seanse filmowe dla szkół podstawowych

„Jajko czy kura?” - czas trwania: 87 min, wiek: 8+, koszt: 15zł

„Wielkie marzenia” – czas trwania: 98 min, wiek 8+, koszt: 15 zł

„Dancing queen” – czas trwania: 92 min, wiek 11+, koszt: 15 zł
„Po prostu super” – czas trwania: 76 min, wiek: 6+, koszt: 15 zł

„Kung Fu Panda 4” – czas trwania: 88 min, wiek: 6+, koszt: 17 zł

Chętnych zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 661-154-516

Termin zgłoszeń : od 02.02 – 09.03.2023r.

WARSZTATY WIELKANOCNE.pdf pobierz