Konkurs plastyczny na Najciekawszy Świąteczny Łańcuch 2023 - WYNIKI KONKURSU
Opublikowano 04.12.2023 09:09

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas I-III szkół podstawowych do uczestnictwa w Konkursie Plastycznym na Najciekawszy Świąteczny Łańcuch 2023.

- Celem konkursu jest popularyzacja tradycji związanych ze Świętem Bożego Narodzenia.
- Inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, poszerzanie wiedzy
 w zakresie różnych technik plastycznych.
- Integracja zespołu klasowego.

Do konkursu uczniowie przystępują klasami. Każda klasa może nadesłać na konkurs tylko jedną pracę.

Wykonanie prac konkursowych:

Zadaniem klasy jest wykonanie najciekawszego łańcucha świątecznego.
Łańcuch może być wykonany z papieru, makaronu, suszek, itp.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu, ul. Kościuszki 55 62-100 Wągrowiec, do dnia 03.12.2023r., wraz z załączonymi zgodami na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych, które stanowią Zał. 2 do Regulaminu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 04.12.2023r. na stronie www.mdkwagrowiec.pl oraz na Facebooku: Miejski Dom Kultury w Wągrowcu. Dodatkowo wychowawcy klas otrzymają potwierdzenie drogą mailową o terminie i miejscu rozdania nagród.

Wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się 06.12.2023r. podczas Inauguracji Świątecznej Iluminacji na płycie Rynku Miejskiego.

Regulamin wraz z metryczką oraz zgodą na przetwarzanie danych dostępny jest w załączniku oraz w zakładce REGULAMINY.

W ZAŁĄCZNIKU PRZEDSTAWIAMY PROTOKÓŁ KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY ŁAŃCUCH 2023

Regulamin Konkursu Plastycznego na Najciekawszy Łańcuch Świąteczny 2023.pdf pobierz
Protokół konkursu plastycznego na Najciekawszy Świąteczny Łańcuch 2023.pdf pobierz