Konkurs "Wygraj bilety na Koncert Bryskiej!" - rozstrzygnięcie
Opublikowano 14.07.2023 08:08

Chcesz zdobyć dwa bilety na Koncert Bryskiej w Wągrowcu?
Prosta sprawa!

1. Stwórz 10-sekundowego TikTok'a promującego Koncert Bryskiej w Wągrowcu w ramach Dni Wągrowca 2023.

2. Oznacz w opisie "Konkurs #BryskaWagrowiec".

3. Zaobserwuj profil na serwisie społecznościowym TikTok: @mdkwagrowiec.

4. Następnie wypełnij i wyślij formularze zgłoszeniowe na maila: eventy@mdkwagrowiec.pl oraz zapoznaj się z Regulaminem konkursu, dostępnym na stronie www.mdkwagrowiec.pl.

5. Filmiki oraz formularze przejślij do 18 lipca.

6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 20 lipca na TikToku, Facebooku oraz na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu.

7. Filmik, który zdobędzie najwięcej wyświetleń zdobywa dwa bilety na koncert Bryskiej w Wągrowcu, natomiast filmik, który zdobędzie drugą, największą ilość wyświetleń zdobywa nagrodę rzeczową - Skarpetki Nike.

8. Nagrody do odebrania będą w kasie Kina MDK w godzinach jej otwarcia.

Zapraszamy!

Protokół Konkursu Wygraj bilety na koncert Bryskiej.pdf pobierz
Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe w Konkursie Wygraj Bilety na Konkurs Bryskiej.pdf pobierz