Bandonegro i Carlos Roulet
Opublikowano 10.02.2024 18:06

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert tanga w wykonaniu światowej klasy orkiestry- Bandonegro i fenomenalnego argentyńskiego wokalisty - Carlosa Roulet! Taki koncert to prawdziwa perełka, więc nie może Was zabraknąć!

Bandonegro to światowej klasy polska orkiestra tango, należąca do grona najbardziej intrygujących i rozpoznawalnych wykonawców tego gatunku. Zespół prezentuje zarówno tradycyjne tango argentyńskie, jak i tango nuevo oraz tworzy własne kompozycje z elementami jazzu i muzyki klasycznej. Niezwykła pasja, pomysł muzyczny, świeże brzmienie i wyjątkowy taneczny styl sprawiają, że muzycy podbijają serca publiczności na całym świecie i są uznawani za najlepszy zespół tango swojego pokolenia.

Carlos Roulet to śpiewak pochodzący z Buenos Aires. Występował z wieloma orkiestrami tangowymi w stolicy Argentyny, współuczestniczył w tworzeniu znanych pokazów i spektakli tanga. Śpiewał zarówno dla wielkich tłumów wielbicieli tanga, jak i w bardziej kameralnych klubach, salonach i na milongach. Jego niezwykły głos miała okazję usłyszeć publiczność w Brazylii i Kolumbii, a od 2012 roku również w Europie (Niemcy, Hiszpania, Polska, Słowacja, Ukraina, Włochy).

Miejski Dom Kultury zaprasza: Klimakterium 2