DNI WĄGROWCA 2023 - KONCERT BRYSKIEJ
Opublikowano 23.07.2023 18:06
Mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczne Dni Wągrowca - już tradycyjnie pod imieniny patrona naszego miasta Jakuba - spędzimy z BRYSKĄ!

Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory.

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska zadebiutowała w połowie roku 2021 i od tego czasu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta.

22-latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów  w balladach, a w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je wszyscy!

Jej największe hity to „lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)” (aktualnie status Złotej Płyty) i „odbicie (Mark Neve Remix)” (Platynowa Płyta) – obie dotarły do 1 i 2. miejsca krajowego Airplaya (listy najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach).

W kwietniu 2022 r. ukazała się jej debiutancka płyta „moja ciemność” poprzedzona winylową EP-ką „jestem bryska”. Wśród 15 nowych utworów znalazł się też kolejny wielki hit Bryskiej „mam kogoś lepszego”. To z niej pochodzi przebój lata i często odtwarzana w wakacje piosenka w polskich radiach – „Samba” z duetem YouNotUs.

Singlem promującym całe wydawnictwo jest kolejny przebój Bryskiej – „kraksa”.

Koncert BRYSKIEJ poprzedzi występ pochodzącej z Wągrowca Marty Jastrząbek z zespołem.

Zapraszamy Was do Amfiteatru Miejskiego w niedzielę - 23 lipca - od godz. 18:30.

Na wydarzenie obowiązują bilety, które są już dostępne w kasie Kina MDK oraz w systemie sprzedaży online Bilety24.pl

Wejściówkę będzie można nabyć również w dzień koncertu w Amfiteatrze Miejskim. Dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny.

DO ZOBACZENIA!