KONKURS PLASTYCZNY "MOJA RODZINA, MÓJ ŚWIAT"
Opublikowano 08.05.2024 10:10

Konkurs plastyczny dla dzieci "Moja rodzina, mój świat"

Miejski Dom Kultury w Wągrowcu ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci, w którym przedstawią rodzinę podczas zajęć domowych, wypoczynku, itp.. Konkurs ma na celu rozwijanie aktywności artystycznej wśród uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz zachęcanie do wyrażania własnych obserwacji i przemyśleń poprzez sztukę.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z Wągrowca i okolic. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych, a mianowicie:

• Kategoria I - uczniowie klasy I SP (technika: pastele olejne na kartce z bloku technicznego A4),
  • Kategoria II - uczniowie klasy II SP (technika: farby plakatowe na kartce z bloku technicznego A4),
  • Kategoria III - uczniowie klasy III SP (technika: wydzieranka lub wycinanka na kartce z bloku technicznego A4).

Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć pracę wraz z wypełnioną metryczką oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestnika. Regulamin konkursu oraz niezbędne dokumenty dostępne są na stronie internetowej www.mdkwagrowiec.pl.

Prace należy składać osobiście w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu, ul. Kościuszki 55, do dnia 26 maja 2024 roku. Prace niezgodne z wytycznymi regulaminu będą dyskwalifikowane.

Ocenę prac przeprowadzi Jury powołane przez Organizatora 27 maja 2024 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 maja 2024 roku na FanPage’u Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu oraz na stronie www.mdkwagrowiec.pl.

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni rzeczami oraz dyplomami. Wręczenie nagród odbędzie się 3 czerwca 2024 roku o godzinie 17:00 w Dużej Sali Kina MDK (ul. Kościuszki 55, Wągrowiec).

Serdecznie zachęcamy do udziału i wyrażenia swojej twórczej wizji rodziny!

METRYCZKA do konkursu plastycznego MOJA RODZINA, MÓJ SWIAT 2024.pdf pobierz
Regulamin konkursu plastycznego MOJA RODZINA, MÓJ SWIAT 2024.pdf pobierz
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku do konkursu plastycznego MOJA RODZINA, MÓJ ŚWIAT 2024.pdf pobierz